Server Uraz ‘Yılan Hikayesi’ Tüm Müzik Marketlerde ve Dijital Platformlarda! : RadyoRap.com.tr – Türkiye'nin Tescilli İlk Rap Radyosu


Server Uraz ‘Yılan Hikayesi’ Tüm Müzik Marketlerde ve Dijital Platformlarda!

server_uraz_yilan_hikayesi_buyuk

Server Uraz’ın merakla beklenen albümü “Yılan Hikayesi”nin ilk video klibi “Akbaba Ziyafeti” sizlerle! Adaletli Alpakın yönetmenliğinde, Maslak Highway Custom Garage’da çekilen video klibin yardımcı yönetmenliğini Cansu İnceay üstlenirken, sanat yönetmenliğinde Müşerref Göksever, kamerada Müşerref Çakıroğlu, görsel efektlerde de Furkan Selim Çakırca (Drunk Lion) isimlerini görüyoruz. İyi seyirler…Türkçe sözlü Rap müziğin ehemmiyetli isimlerinden Server Uraz’ın yeni albümü “Yılan Hikayesi”, Basemode Records ve Sony Music iş birliğiyle tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı. Albümün CD formatında satışı HiphoplifeShop.com üzerinden de devam ediyor.

Yılan Hikayesi, takriben 15 sene kullandığı sahne isimi “Pit10″u olaylı bir şekilde geride bırakıp yeni bir sayfa açarak, kendi deyimiyle yine doğan Server Uraz’ın kimlik ismiyle çıkan ilk stüdyo albümü.

Genelinde sert bir sound’un ve iğneleyici sözlerin hakim olduğu, old school ve new school hip hop sound’ları hem altyapılarda hem vokal tekniklerinde harmanlanan, hip hop’ın köklerine bağlı bir şekilde, aktüel sound’a uygun tasarlanan albümün altyapılarında Kerem Akdağ, Bandit Beatz, Wayz Whizz ve Harun İyicil, mix ve mastering’de ise Buğra Kunt bulunuyor.

Sansar Salvo, Tankurt Manas, Joker, Beta, Cegıd, Deniz Gürzumar ve Fery gibi son zaman Türkçe Rap müziğinin çok ses getiren sanatçılarının bulunduğu albümünün ilk video klibi “Akbaba Ziyafeti” de albümle beraber yayınlanmış vaziyette. Adaletli Alpakın yönetmenliğinde, Maslak Highway Custom Garage’da çekilen video klibin yardımcı yönetmenliğini Cansu İnceay üstlenirken, sanat yönetmenliğinde Müşerref Göksever, kamerada Müşerref Çakıroğlu, görsel efektlerde de Furkan Selim Çakırca (Drunk Lion) isimlerini görüyoruz.

Dinle / Satın Al: Spotify & iTunes & CD – HiphoplifeShop.com (50×70 İmzalı Poster Hediyeli)

Online: www.serveruraz.com & www.twitter.com/ServerUraz

kaynak:hiphoplife.com.tr
“Server Uraz – Yılan Hikayesi” Tracklist:

01. Akbaba Ziyafeti
02. Biri Bizi Gözetliyor
03. Olmaz
04. Zaman Geldi feat. Tankurt Manas
05. Sürüyorum feat. Fery
06. Yan Yana feat. Sansar Salvo
07. Ben Senin
08. Son Derece İyi feat. Joker
09. Kime Ne feat. Berk “Beta” Bayındır
10. Elim Pis feat. Fery, Cegıd
11. Anonim
12. Yok Olmadan feat. Deniz Gürzumar
13. Baharında

Dinle / Satın Al: Spotify & iTunes & CD – HiphoplifeShop.com (50×70 İmzalı Poster Hediyeli)

Online: www.serveruraz.com & www.twitter.com/ServerUraz


Kodunuzu buraya giriniz

YorumlarFacebook kullanmıyorsanız sitemiz üzerinden de haberlerimizi yorum yapabilirsiniz !